کدخبر :1009  ابوالفضل احمدی

رئیس هیأت تیراندازی با کمان استان مازندران گفت: برنامه ما این بتوانیم با شناسایی استعدادها یک نماینده از استان برای بازی‌های 2024 معرفی کنیم.

درباره برنامه‌هایش در هیأت تیراندازی با کمان استان مازندران اظهار داشت: با توجه به اینکه این رشته در استان ما نوپاست و خیلی مطرح نیست، در اولین قدم می‌خواهیم کارگاه‌های دانش‌افزایی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای مربیان قبل از پایان سال برگزار کنیم. با کمک فدراسیون دو سه کارگاه آموزشی برگزار خواهیم کرد تا سطح دانش مربیان افزایش یابد. بعد از عید هم از همین مربیان در جهت استعدادیابی استفاده خواهیم کرد.

وی در خصوص برنامه‌های بلندمدت عنوان کرد: همگانی کردن رشته تیراندازی با کمان در استان یکی از برنامه‌هاست، همچنین در نظر داریم کمیته‌هایی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ که دراستان فعال نیستند، پویا کنیم. ما لیگ داخلی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سال آینده استارت می‌زنیم تا استعدادها شناسایی شوند. امسال تمرکز ما روی لیگ استانی و استعدادیابی است تا در سال 1400 در مسیر برنامه‌های فدراسیون پیش برویم و یک نماینده برای بازی‌های المپیک 2024 پاریس داشته باشیم.

رئیس هیأت تیراندازی با کمان استان مازندران در پاسخ به این سوال که آیا از نظر سخت‌افزاری مانند سایت و کمان تجهیزات لازم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دارید، تصریح کرد: ما یکسری باشگاه خصوصی داریم که به صورت ضعیف فعال هستند. یکی از اسپانسرها قول داده میزبانی مسابقات کشوری را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داشته باشیم تا از این طریق بودجه وارد استان شود. تیراندازی با کمان ورزش پرهزینه‌ای است. لازم است اسپانسر جذب کنیم چون با بودجه‌ای که به ما می‌دهند نمی‌توانیم برای یک کمان ورزشکار که 50-40 میلیون تومان می‌شود، هزینه کنیم. به همین دلیل باید از بخش خصوصی کمک بگیریم، آن هم در صورتی است که این ورزش همگانی شود.

قاسم‌پور یادآور شد: در این رشته مردان و زنان در کنار هم تیر می‌اندازند و تنها رشته‌ای است که معلولان هم می‌توانند در کنار افراد سالم رقابت کنند. ما تصمیم گرفتیم با توجه به جامعه مدال‌آوران جانبازان و معلولان این کمیته را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شکل داده و استعدادها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شناسایی کنیم.ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ