کدخبر :1019  ابوالفضل احمدی

مسابقات مناطق کشوری فوتبال رده سنی زیر ۱۵ سال با حضور ۶ تیم از استان‌های جنوبی کشورمان به میزبانی باشگاه پارس جنوبی در شهر جم برگزار شد.

یزدان شهیدزاده در شهرستان جم، اظهار داشت: مسابقات مناطق کشوری فوتبال رده سنی زیر ۱۵ سال با حضور ۶ تیم از استان‌های جنوبی کشورمان به میزبانی باشگاه پارس جنوبی در شهر جم برگزار شد.

روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی جم افزود: تیم‌های فولادخوزستان، استقلال بوشهر، پارس جنوبی جم، پرسپولیس یاسوج، حافظ شیراز و سرخ پوشان اندیمشک در این دوره از مسابقات که به میزبانی جم بوده حضور داشته‌اند.

وی تصریح کرد: از ۱۶ بهمن ماه مسابقات تیم‌ها آغاز شد و بعد از ۱۵ دیدار دو تیم که بیشترین امتیاز را کسب کرده‌اند به مرحله بعد صعود کرده‌اند که این مسابقات در روز ۲۱ بهمن ماه به پایان رسیده است.

شهیدزاده با اشاره به اینکه در گروه ۴ مسابقات رده سنی ۱۵ سال که به میزبانی باشگاه فرهنگی ورزشی پارس جنوبی جم و اسپانسری پتروشیمی مهر در شهرستان جم برگزار گردید در نهایت تیم فولاد خوزستان با ۱۳ امتیاز به عنوان تیم اول و تیم استقلال بوشهر با ۱۱ امتیاز به عنوان تیم دوم به مرحله بعد مسابقات راه پیدا نمودند.

وی با بیان اینکه تیم پارس جنوبی جم علی‌رغم شایستگی با کسب ۹ امتیاز از صعود به مرحله بعد جا ماند ابراز کرد: باشگاه پارس جنوبی ضمن تبریک به تیم‌های صعود کننده بالاخص تیم هم استانی ، استقلال بوشهر و آرزوی موفقیت برایشان ، از عوامل برگزاری مسابقات ، اداره ورزش و جوانان ، هیئت فوتبال ، بیمارستان شهرک توحید ، هلال احمر ، نیروی انتظامی و پتروشیمی مهر بخاطر حمایت‌های مالی تقدیر و تشکر به عمل می‌آورد.

 فارس /ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ
1181