کدخبر :1060  ابوالفضل احمدی

با یک مهاجم در استادیوم خالی آزادی

میودراگ رادولوویچ قصد دارد با ترکیب دفاعی برابر استقلال در استادیوم آزادی قرار بگیرد.

از ساعت 18:30 امروز ذوبی‌های اصفهان در ورزشگاه خالی آزادی برابر استقلال قرار می‌گیرند و به دنبال تک امتیاز از این میدان هستند.

 

به همین دلیل میودراگ رادولوویچ به دنبال این است با ترکیبی محتاطانه برابر شاگردان فرهاد مجیدی قرار بگیرد و با امتیاز تهران را به مقصد اصفهان ترک کند.

 

او به مانند سه بازی قبلی در ترکیب اصلی خود، مهدی خلیل را به عنوان گلر مورد استقاده قرار می‌دهد. او در سه بازی، دو مرتبه دروازه خود را بسته نگه داشته و حالا در اندیشه سومین کلین شیت در استادیوم آزادی است.

 

اما خط دفاع ذوب‌آهن در این بازی را چهار نفر تشکیل می‌دهند. فرشاد محمدی مهر مدافع سابق استقلال در این دیدار جناح راست را حفاظت می‌کند. وحید محمدزاده و محمد نژاد مهدی مدافعان وسط ذوب‌آهن در این دیدار خواهند بود. مسعود ابراهیم زاده نیز به عنوان مدافع چپ ایفای نقش می‌کنند.

در خط میانی نیز حمید بوحمدان و قاسم حدادی فر به احتمال فراوان دو هافبک دفاعی ذوب‌آهن در این دیدار خواهند بود. دانیال اسماعیلی فر در سمت راست خط میانی بازی می‌کند و بیشتر به دنبال ایجاد تراکم در خط میانی است. مهدی مهدی پور جلوتر از دو هافبک دفاعی بازی می‌کند و جنگندگی را در خط میانی بالا می‌برد. احسان پهلوان نیز در سمت چپ خط دفاعی بازی می‌کند و به دنبال این است تا بیشتر در کارهای هجومی نقش آفرینی کند.

 

تک مهاجم ذوب‌آهن در این بازی نیز دارکو بیدوف صربستانی خواهد بود و باید دید در نهایت می‌تواند جانشین خوبی برای ارسلان مطهری است یا خیر.

 

ترکیب احتمالی ذوب‌آهن برابر استقلال:
مهدی خلیل، فرشاد محمدی مهر، محمد نژادمهدی، وحید محمدزاده، مسعود ابراهیم زاده، حمید بوحمدان، قاسم حدادی فر، مهدی مهدی پور، دانیال اسماعیلی فر، احسان پهلوان و دارکو بیدوفارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ
2935