کدخبر :1112  ابوالفضل احمدی

دنیس سوارز:

دنیس سوارز، هافبک سابق بارسلونا، اعلام کرد که در دوران حضور قرضی در آرسنال، تنها یک هفته آماده بوده و به همین دلیل نتوانست ارزش هایش را به آبی و اناری ها ثابت کند.

سوارز که بین سال های 2016 تا 2019 عضو بارسلونا بود، در ژانویه 2019 به طور قرضی راهی آرسنال شد اما در این مدت تنها 6 بازی برای توپچی ها انجام داد؛ از جمله 4 حضور تعویضی در لیگ برتر که در مجموع 67 دقیقه بازی برای او به همراه داشت.

همین مسئله باعث شد تا بارسایی ها در تابستان سال گذشته او را به سلتاویگو بفروشند. او در مورد این اتفاق گفت:" واضح است که ان انتقال قرضی بدنی بود زیرا من بازی نکردم. اما اتفاقاتی رخ داد که مایلم هواداران درک کنند.

اونای امری به من گفت که به دنبال یک وینگر است- جایی که الکس ایووبی یا هنریک میخیتاریان بازی می کردند. این بهترین گزینه برای من نبود اما من می توانم به عنوان بال هم باز کنم. او به من تاکید کرد که " به اینجا بیا. اینجا بازی می کنی. در بارسا نمان. اینجا بازی می کنی و ما تو را می خریم."

می خواستم آرسنال با من قرارداد امضا کند اما باشگاه در آن زمان نمی توانست. در عوض، آنها گفتند " به اینجا بیا، ثبات داشته باش، آنوقت وقتی یک سال از قراردادت باقی مانده، ما می توانیم تو را بخریم" بنابراین، این خوب به نظر می رسید.

واقعیت این است که من پیشنهادهای دیگری را رد کردم: رئال بتیس، سویا، میلان همگی من را می خواستند. من ریسک انتقال قرضی را پذیرفتم. من می توانستم با باشگاه های دیگر قرارداد 5-4 ساله امضا کنم. بنابراین مردم دقیقا نمی دانند چه اتفاقی رخ داد.

من در اولین بازی ام مقابل سیتی بازی کردم و 10 روز بعد، در دیدار مقابل باته بوریسوف در لیگ اروپا، مصدوم شدم. درد زیادی در ران پایم احساس می کردم. تست و اسکن انجام داد و مشکلی در ران پایم نبود اما یک ورم بزرگ اطراف استخوان شرمگاهی بود. وقتی می دویدم، درد زیادی داشتم؛ وقتی شوت می زدم یا پاس می دادم. خیلی سخت بود. فقط 30 درصد از آمادگی ام را داشتم. من فقط در هفته اول کاملا آماده بودم. فقط همان یک هفته.

دائما احساس می کردم که بدتر می شوم. بعد از دیدار مقابل باته، درد خیلی زیادی داشتم. هر حرکت، هر تغییر مسیر، هر شوت. من تلاش می کردم علی رغم درد بازی کنم اما غیر قابل تحمل شد. من در وضعیتی نبودم که در بهترین بازی هایم را انجام بدهم."

 ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ