کدخبر :1119  ابوالفضل احمدی

گرت بیل که یکی از ستاره های پر سر و صدای اخیر رئال مادرید بوده از لیگ آمریکا پیشنهاد داشته ولی در نهایت این تیم ها از خرید منصرف می شوند.

گرت بیل در این چند ساله یکی از ستاره های پر سر و صدای رئال مادرید بوده و در سال های اخیر به گزینه های خروج نیز بدل شده است.

شایعات در خصوص گرت بیل همیشه فراوان بوده و اکنون نیز آینده فوتبالی او بسیار مبهم است.

بسیاری از بهتر شدن رابطه ستاره ولزی و زیدان سخن می گویند ولی عده ای معتقدند که وی با پیشنهادی مناسب مادرید را ترک خواهد کرد. یکی از گزینه هایی که رسانه ها صحبت می کنند بحث انتقال بیل به لیگ آمریکا است.

 به نقل از آ.اس اسپانیا ستاره 30 ساله ولزی پیشنهاد از آمریکا دارد ولی همه این پیشنهادها در حد شایعه است. این رسانه معتقد است موضوع دستمزد گرت بیل باعث می شود که بسیاری از تیم های مخصوصا تیم های آمریکایی را از خرید منصرف کند.

دستمزد یک ساله گرت بیل چیزی در حدود 14.5 میلیون یورو است. این مسئله اصلا با مسائل مالی باشگاه های آمریکایی جور نیست و از طرف دیگر عایده ای برای تیم ها ندارد.

به نقل از آ.اس یکی از تیم های آمریکایی به شدت خواهان گرت بیل بود ولی این مذاکره خیلی زود به اتمام رسید. حالا که مشکلات اقتصادی پساکرونایی نیز گریبان گیر تیم ها شده باید دید آینده گرت بیل چگونه رقم می خورد. ستاره ولزی تا 2022 با رئال مادرید قرار دارد.ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ