کدخبر :1231  ابوالفضل احمدی

سرمربی پرسپولیس در پایان یکی از فصول عجیب که با شیوع کرونا به درازا کشید، در آستانه دستیابی به اولین جام قهرمانی لیگ برتر قرار دارد.

بعد از ماجرای مربوط به حضور در نیمکت پرسپولیس و جانشینی گابریل کالدرون، یحیی گل محمدی خیلی زود موفق شد با اضافه کردن فاصله امتیازات، شانس تیم را برای دستیابی به قهرمانی را بالا ببرد. البته در ادامه ماجرای شیوع کرونا و تعطیلی طولانی مدت لیگ باعث شد تا رسیدن به هدف برای سرخ‌ها طولانی شود.

 

یحیی که قهرمانی در جام حذفی را با ذوب آهن در کارنامه دارد، اکنون با توجه به فاصله امتیازی که در صدر جدول با پرسپولیس شکل داده، تنها دو امتیاز تا قطعی شدن قهرمانی در فاصله 5 بازی به پایان فصل قرار دارد. او در صورت برتری تیمش در بازی امروز مقابل نفت در مسجدسلیمان می‌تواند اولین قهرمانی‌اش را بهمراه کادرفنی‌اش در لیگ برتر را جشن بگیرد. هرچند در کادرفنی کنونی تیمش کریم باقری باسابقه و پرافتخارترین مربی محسوب می‌شود و سه قهرمانی با برانکو ایوانکوویچ نیز در کارنامه دارد.

باید دید در فاصله 90 دقیقه دیدار با نفت مسجد سلیمان رویای قهرمانی یحیی گل محمدی در پرسپولیس به سرانجام خواهد رسید یا او باید منتظر هفته بعدی این رقابت ها باشد.ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ