کدخبر :1240  ابوالفضل احمدی

سرمربی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان گفت: بعد از 5 ماه تعطیلی می‌دانستیم بازی سختی با هیات خراسان خواهیم داشت.

عاطفه رضایی ، درباره برتری تیمش مقابل هیات خراسان و صعود به فینال لیگ فوتسال بانوان اظهار داشت: می‌دانستیم بازی سختی خواهیم داشت چرا که 5 ماه نه تمرین داشتیم و نه بازی. از تیم خراسان هم شناخت داشتیم و می‌دانستیم تیم دست و پا بسته‌ای نیست چون هم بازیکنان ملی دارد و هم یک مربی خوب.

وی ادامه داد: شرایط سختی در این بازی حاکم بود. در واقع باید بگویم 40-50 بازی که داشتیم یک طرف، بازی با هیات خراسان یک طرف دیگر. من از همه بازیکنانم تشکر می‌کنم آنها بیشتر از آنچه در توان داشتند در زمین گذاشتند که باعث شد تا پیروز میدان شویم.

سرمربی تیم فوتسال مس رفسنجان با اشاره به حساسیت بالای این دیدار، خاطرنشان کرد: فقط یک تیم می‌توانست راهی فینال شود به همین دلیل بازی حساسیت بالایی داشت. شانس با ما یار بود که همان ابتدای بازی گل زدیم اما بدشانسی این بود که 3 دقیقه به پایان بازی گل خوردیم. باتوجه به اینکه حریف به پاورپلی روی آورده بودیم ما از این فرصت در ضدحمله استفاده کردیم و گل برتری را زدیم.

رضایی در پاسخ به این سوال که دوست دارید حریف شما در فینال حفاری باشد یا سایپا، عنوان کرد: سایپا راحت‌تر است چون برای دیدار با حفاری باید به اهواز برویم و شرایط برای ما سخت‌تر خواهد بود.

وی همچنین درباره وضعیت بازیکنانش بعد از 5 ماه بازگشت به میدان، گفت: ما مصدومیت‌هایی داشتیم اما آنقدر جدی نبود که نتوانند بازی کنند. با توجه به فشارهایی که به بازیکنان آمده کشیدگی و گرفتگی عضلات را شاهد بودیم.

سرمربی مس درباره داوری این دیدار، اظهار داشت: نمی‌خواهم درباره داوری صحبت کنم اما می‌توانستند با توجه به حساسیت بالا، داوری بهتری را انتخاب کنند.

 

خبرگزاری فارس/ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ