کدخبر :1349  ابوالفضل احمدی

با استناد به مواد 23 و 65

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، فعالیت های فوتبالی سعید آذری مدیرعامل فولاد را لغو کرد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با دستور کمیته اخلاق از فعالیت های فوتبالی به طور موقت محروم شده است. این حکم جنجالی دقایقی پیش روی وبسایت فدراسیون فوتبال با استناد به مواد 23 و 65 منتشر شد . موادی که مرجع صادر کننده رای درباره آنها توضیح دقیقی نداده است.

سعید آذری که از مدیران با تجربه و خبرساز فوتبال ایران محسوب می شود و بارها در صفحه اینستاگرامش درباره مشکلات اداری فوتبال ایران اظهار نظر کرده است، احتمالا به همین دلیل از سوی کمیته اخلاق تعلیق شده است؛ حکمی که مطمئنا با واکنش تند او همراه خواهد بود.


نکته اصلی درباره این حکم آن است که مشخص نیست این حکم چه ضمانت اجرایی خاصی دارد. چه، آذری در پست و جایگاهی نیست که فدراسیون فوتبال بتواند او را از جایگاه فوتبالی اش محروم کند. البته احتمال بسیار زیاد این حکم به منزله بلااثر شدن امضای او در مواردی است که مکاتبات رسمی انجام می شود که این مسئله هم از نظر اداری کاملا قابل حل است.


در نهایت چه بهتر بود فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاق موضع روشن تری در قبال این محرومیت می داشت تا مشخص میشد که این مدیرعامل که وجهه مثبتی در میان طرفداران فوتبال دارد به چه دلیل از فعالیتش در فوتبال تعلیق شده است. 


اگر موضوع تعلیق آذری به موضوع فعالیت های او در اینستاگرام باشد احتمالا او با یک پیغام اینستاگرامی به استقبال این حکم خواهد رفت!ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ