کدخبر :1429  ابوالفضل احمدی

جیمی کاراگر

جیمی کاراگر با انتقاد تند از فشردگی بیش از حد برنامه مسابقات فوتبال در سطح باشگاهی و ملی گفت این روزها بازیکنان را مثل تکه‌های گوشت در چرخ‌گوشت می‌اندازند.

جیمی کاراگر اسطوره باشگاه لیورپول با انتقاد تند از فشردگی بیش از حد مسابقات فوتبال چه در سطح باشگاهی و چه در سطح ملی از تصمیم اتحادیه فوتبال انگلیس برای برگزاری یک بازی دوستانه مقابل ایرلند در هفته گذشته، در بحبوحه بازی‌های ملی و فشردگی بازی‌های باشگاهی، انتقاد کرده و گفت این روزها با بازیکنان مثل تکه‌های گوشت رفتار می‌شود که در چرخ‌گوشت انداخته می‌شوند.

صحبتهای کاراگر دیشب بعد از بازی انگلیس و ایسلند در لیگ ملت‌های یوفا مطرح شد. انگلیس با این بازی در یک بازی زمانی هفت روزه چهار مسابقه انجام داده و بازیکنانش حالا باید به کشورشان برگردند تا از روز شنبه این هفته مسابقات لیگ برتر را آغاز کنند.

کاراگر در گفتگو با شبکه اسکای گفت: " مربیان باشگاه ها به این فکر هستند که برای باشگاه شان بهترین نتیجه را بدست بیاورند و به همین علت روی بعضی بازیکنان فشار زیادی وارد می کنند. از طرف دیگر مربی تیم ملی بازیکنانی خسته تحویل می گیرد و حق دارد به این فشردگی اعتراض کند. همان کاری که گرت ساوت گیت اخیراً کرده. من هم اگر مربی باشگاهی یا ملی بودم همین کارها را می کردم".

اسطوره لیورپول در ادامه گفت: " ولی اگر به شرایط این فصل نگاه کنیم، از صحبتهایی که درباره توقف لیگ‌ها می‌شود بگیرد با پروژه بیگ پیکچر یا 5 تعویض مجاز در هر بازی، همه فقط به دنبال منافع خودشان هستند. به همین خاطر است که انگلیس در این وضعیت یک بازی دوستانه بی دلیل و مسخره مقابل ایرلند بازی می‌کند. واقعاً مسخره بود. با بازیکنان مثل تکه‌گوشت‌هایی رفتار می‌شود که باید در چرخ‌گوشت انداخته شوند".


ورزش سه/ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ