کدخبر :208  ابوالفضل احمدی

فحاشی به من دور از شان هواداران استقلال است

سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: نورافکن بعد از پایان بازی با استقلال بابت گلزنی‌اش از کسی عذرخواهی نکرد. ...

در مورد هجمه‌هایی که در چند روز اخیر علیه سپاهان ایجاد شده، اظهار داشت: همان‌طور که امیر قلعه‌نویی بعد از بازی اعلام کرد ای کاش خطای هند بازیکن ما توسط داور گرفته می‌شد تا شاهد این همه هجمه علیه سپاهان نباشیم.

وی افزود: ما هم از داوری این مسابقه متضرر شدیم. در بازی‌های گذشته هم از داوری ضرر کردیم، اما چرا کسی به بازی‌هایمان با سایپا و پارس جنوبی نپرداخت. این کاش رسانه‌هایی که در این چند روز به اشتباهات داوری بازی با استقلال پرداختند یکطرفه به قاضی نمی‌رفتند و در مورد بازی‌های گذشته مان که در آنها از داوری ضرر دیدیم هم صحبت می‌کردند.

فتاحی اضافه کرد: چرا پنالتی دقیقه 90 در بازی با استقلال گم شد؟ داور پشت دروازه به بازیکن ما اعلام کرد؛ به زاهدی‌فر گفتم که خطای روی میرزایی روی خط محوطه جریمه انجام شد و فکر می‌کنم خط محوطه هم جزئی از این محوطه حساب می‌شود. استقلال و پرسپولیس از حمایت کامل رسانه‌ها برخوردارند اما تیم‌های شهرستانی این شرایط را ندارند و مظلوم واقع می‌شوند.

سرپرست زردپوشان ادامه داد: به خاطر یک پنالتی 4 روز است که هجمه شدیدی علیه سپاهان ایجاد شده، این کارها درست نیست. در فوتبال باید عدالت برقرار باشد، اما به نظر می‌رسد همه چیز برای دو تیم استقلال و پرسپولیس است. لیگی داریم که با 16 تیم برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه سپاهان در بازی‌های گذشته از داوری ضربه خورده اما کسی به این مسئله اشاره نکرد، گفت: ما قبل از بازی با استقلال در دیدار با تیم‌های سایپا و پارس جنوبی طبق گفته کارشناسان داوری 4 امتیاز را از دست دادیم، اما آیا داور آن بازی‌ها محروم شد یا کسی حرف خاصی زد؟ متاسفانه شهرستانی‌ها مظلوم هستیم و حرف‌مان هم به جایی نمی‌رسد. پس از این اشتباهات داوری، به هیچ کس توهین نکردیم و با ارسال یک نامه اعتراض خودمان را از این مسئله به سازمان لیگ اعلام کردیم، اما اصلا انگار نه انگار، نه واکنشی در پی داشت و نه مصاحبه‌ای شد.

فتاحی در مورد اینکه انتقادات زیادی به خوشحالی امید نورافکن بعد از گلزنی به استقلال مطرح شده، عنوان کرد: شما در اداره یا نهادی که کار می‌کنید آیا نباید به آن عرق داشته باشید؟ آیا حقوق‌تان را از جای دیگری می‌گیرید؟ چرا نورافکن نباید خوشحالی می‌کرد؟ او پیراهن سپاهان را بر تن دارد و برای این تیم بازی می‌کند. او بازیکن باشخصیت، بااخلاق و با تعصبی است که به پیراهن تیمش هرکجا که باشد عرق دارد و مورد احترام همه است.

سرپرست سپاهان در مورد اینکه گفته می‌شود نورافکن پس از خوشحالی‌اش از اعضای تیم حریف عذرخواهی کرده،‌ اظهار داشت: اصلا او هیچ عذرخواهی نکرده و من این را تکذیب می‌کنم. او فقط با اعضای تیم حریف گفت و گو کرد و به آنها خسته نباشید گفت.

وی در مورد رفتار عارف غلامی، بازیکن استقلال عنوان کرد: غلامی هم باید به تیمش تعصب داشته باشد، البته او چندین سال بازیکن سپاهان بوده و حرکاتی که انجام داد، درست نبود. ضمن اینکه باید به حرکات مربی تیم استقلال اشاره کنم. بهزاد غلامپور بازیکن تیم ملی بوده و حرکات ناشایستی که از او روی نیمکت رخ داد، دور از انتظار بود و مستنداتی از رفتار و حرکات غلامپور داریم اما او با امیر قلعه‌نویی صحبت و چندین بار معذرت‌خواهی کرد و بنا به درخواست سرمربی تیم خودمان از انتشار این مستندات خودداری کردیم.

فتاحی با اشاره به اینکه در چند روز اخیر هجمه‌های زیادی از سوی هواداران استقلال در فضای مجازی علیه او ایجاد شده، تصریح کرد: در این چند روز فحاشی شدیدی به من و خانواده‌ام شده است، اما افتخار می‌کنم که سرپرست تیم بزرگ سپاهان هستم. توهین‌هایی که به من و خانواده‌ام شده دور از شان هواداران استقلال است اما من به خاطر سپاهان حتی حاضر سرم را مقابل گیوتین قرار بدهم.


ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ
  • اس اس

    امید هنوز زود بود که اینکارو کردی