کدخبر :233  ابوالفضل احمدی

جونیور براندائو که از لودوگورتس به پرسپولیس پیوست بعد از ناکامی در این تیم قصد بازگشت به سری B برزیل را دارد. او در همین رابطه گفت: خیلی دوست دارم که به لیگ برزیل برگردم ...

جونیور براندائو که از لودوگورتس به پرسپولیس پیوست بعد از ناکامی در این تیم قصد بازگشت به سری B برزیل را دارد. او در همین رابطه گفت: خیلی دوست دارم که به لیگ برزیل برگردم و کنار همسر و فرزندم باشم. با وجود اینکه باید در ژانویه به لودوگورتس برگردم چون قرارداد دارم ولی خیلی دوست دارم کنار خانواده ام باشم و بازی کنم.
بازیکن ۲۳ ساله متولد سائوپائولو درباره حضور در لیگ ایران گفت : برای تجربه آن شرایط باید خیلی مقاومت داشته باشید. نکته مثبت این تجربه کار با گابریل کالدرون آرژانتینی بود. ترک کردن خانواده ام یک ماه بعد از به دنیا آمدن فرزندم و اینکه نمی توانستم برایشان پول بفرستم کارم را سخت کرد. بی نظمی باشگاه و لیگ ایران در کل هم تاثیر داشت. پرداخت دیر حقوق ها دلیل دیگری برای بازگشت من بود. همچنین بدلیل اعتراضات در ایران اینترنت قطع شده بود و مجبور بودم به سفارت بروم تا یک تماس بگیرم که آن هم به سختی بود. همین باعث شد از لئو فیجو مدیر برنامه های خودم بخواهم هر طور شده قرارداد من را فسخ کند.
 جونیور براندائو در حالی دلیل فسخ قرارداد خود را اینطور بیان کرده است که بازیهای ضعیف او باعث اعتراض شدید هواداران پرسپولیس شده بود و این بازیکن خیلی زود از ترکیب کنار گذاشته شد.


ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ
 • علی

  داداش حداقل اینو ب رسانه‌های کشورتم میگفتی که تو لیگ ایران کلا یه استپ ساده ام نتونستم بکنم

 • Ss

  انصاری فر یه شو من واقعیه یه مصاحبه جعلی تشکیل داد واسه جونیور که به همه چی گل و بلبله من خودم ضعیف بودم چپ راست میگه با برنکو تعامل کردیم در حالی وزیر محبوبشان که نمیخواد اینا قهرمان بشن خخخخ داره پول برانکو میده به بهانه تیم ملی و هوچی گررریا دیگه !!!،

 • سالار

  کاش یک ذره راستش رو هم میگفت که چقدر ضعیف بازی کرده.البته نمیخواد طوری وانمود کنه که براش تیم پیدا نشه.

 • طوفان سرخ آسیا

  این وسط فقط اونایی ک ت رو اوردن سود کردن، هم پولو زدن ب جیب هم ب پرسپولیس ضربه زدن

 • پرهام

  احتمالاً با نشریه ی تخصصی صنف پرنده فروشان ریودوژانیرو مصاحبه کرده بوده!

 • کوهمره.جروق

  ببینید فکر کنم همه در مورد جونیور اشتباه کردن.به نظر من بازیکن خوبی بود،فقط باید جا میفتاد و بهش روحیه میدادن.الان علیپور ببینید زمان برانکو بهترین گلزن بود.الان اگر علیپور را نمیشناختید مثل جونیور در موردش فکر میکردید.البته سبک و خلق کالدرون باعث اُفت بعضی از بازیکنان شده . برانکو که میدید هم روانشناس بود و هم از چوب بازیکن میساخت.و به بازیکن روحیه میداد و از بازیکن ضعیف یه قدرت میساخت.