کدخبر :1079  ابوالفضل احمدی

مصدومیت عجیب برای جونیور فیرپو

جونیور فیرپو مدافع چپ این فصل بارسلونا از ناحیه دست چپ مصدوم شده و با بانداژ در بازی های اخیر حضور داشت.

بارسلونا تابستان گذشته جونیور را از بتیس به خدمت گرفت تا ذخیره ای مناسب برای جوردی آلبا باشد. ستاره دومنیکنی اما هنوز نتوانسته مهره ای قابل اتکا نشان دهد.

جونیور در بازی هایی که به میدان رفته، عملکرد متوسطی داشته ولی بارسلونا امیدوار است در آینده و با کسب تجربه بیشتر، بتواند به دفاع چپ قابل اطمینانی بدل شود.

پس از مصدومیت آلبا در دقایق پایانی بازی با ختافه، جونیور پس از مدت ها فرصت بازی را پیدا کرد و سپس در برابر ناپولی و ایبار نیز فیکس بارسا شد. او در این دو بازی با بانداژی در دست چپ در میدان بود؛ در حالی که مشخص نبود دلیل مصدومیتش چه بوده است.

شب گذشته رادیو کاتالونیا فاش ساخت که جونیور در یک مسابقه کارتینگ حضور داشته و آنجا از ناحیه دست چپ مصدوم شده است. حضور در کارتینگ از سوی باشگاه بارسلونا ممنوع اعلام شده ولی معمولا بازیکنان تیم اول و نیز تیم های پایه، توجهی به این قانون نمی کنند.

حتی از نلسون سمدو عکسی در سال 2018 منتشر شد که او را در یک مسابقه کارتینگ نشان می داد که با تذکر جدی باشگاه روبرو شد. احتمالا برای جونیور نیز جریمه ای از سوی باشگاه در نظر گرفته شده است و او بسیار خوش شانس بود که مصدومیتش چندان جدی نبود.

 ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ