کدخبر :1122  ابوالفضل احمدی

حق طبیعی ما است در زمین خودمان بازی کنیم

تیم فولاد خوزستان که خودش را برای برگزاری ادامه مسابقات لیگ برتر آماده می کند به دلیل تعویق زمان بازی اش با استقلال با چالش هایی روبرو شده است.

به نقل از سایت باشگاه فولاد ، حمیدرضا رجبی مربی تیم فولادخوزستان در خصوص آخرین وضعیت شرایط تیم فولاد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی که آقای نکونام داشت کاملاً برای مسابقات آماده هستیم. منتهی یک هفته سازمان لیگ مسابقات را عقب انداخت و شرایط تمرین تغییر کرد اما آماده بازی با استقلال هستیم.

 

رجبی در مورد اینکه آیا تعویق بازی با استقلال به ضرر فولاد شد یا نفع این تیم، عنوان کرد: به هر حال چون یک برنامه تقریباً یک ماهه داشتیم فکر می‌کنم به ضرر ما بود. برنامه‌ریزی ما به هم ریخت اما به هرحال آن را تغییر می‌دهیم و به نحو احسن از آن استفاده می‌کنیم.

 

وی در مورد محل میزبانی از تیم استقلال و اینکه اهواز شرایط قرمز دارد، گفت: به هر حال حق طبیعی ما این است که در زمین خودمان بازی کنیم. چون تماشاگر نداریم فکر می‌کنیم شرایط کرونا خیلی تأثیری روی بازی ندارد و عوامل برگزاری مسابقه و 2 تیم هستند که فکر کنم آنها هم مشکلی پیدا نمی‌کنند. اگر پروتکل بهداشتی را بازیکنان در فرودگاه رعایت کنند هیچ مشکلی ندارد و ما حتماً در اهواز بازی می‌کنیم.

 

مربی تیم فولاد در مورد اینکه آیا فولاد می‌تواند سهمیه آسیایی را کسب کند، عنوان کرد: هدف امسال ما این بوده که به سهمیه نزدیک باشیم ولی با توجه به شرایطی که پیش آمده الان امیدوارم که بتوانیم سهمیه هم بگیریم.ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ