کدخبر :1151  ابوالفضل احمدی

مشاور رییس کمیته ملی المپیک گفت: کار نمادین و خیلی قشنگی است که از طرف کمیته ملی المپیک صورت گرفته تا از این طریق مسئولان ورزشکاران را بیشتر مورد توجه قرار دهند.

به گزارش فوتبال 220 و به نقل از میزان، بهداد سلیمی در خصوص نصب پلاک بر سر در منزل قهرمانان ورزشی اظهار داشت: یک سال است که استارت تجلیل از ورزشکاران مدال‌آور در استان‌های مختلف زده شده، به نحوی که تاکنون در استان‌هایی مانند قزوین، البرز و تهران این کار نمادین انجام شده و ان‌شاءالله هم این رویه ادامه‌دار خواهد بود. به نظرم کار نمادین و خیلی قشنگی است که از طرف کمیته ملی المپیک صورت گرفته تا از این طریق مسئولان، ورزشکاران را بیشتر مورد توجه قرار دهند.

 

وی افزود: روز گذشته هم تصمیم گرفته شد از ورزشکاران استان مازندران تجلیل شود و از آنجایی که تعداد مدال‌آوران این استان زیاد است قرار شد یک بار دیگر بیایم و نصب پلاک‌های مربوط به منازل سیدمراد محمدی و کمیل قاسمی را انجام دهیم.

 

مشاور رییس کمیته ملی المپیک تصریح کرد: با توجه به اینکه رییس کمیته ملی المپیک مشغله کاری فراوانی دارد او این موضوع را به عهده من گذاشته است. از مسئولان کمال تشکر و قدردانی را دارم که روز گذشته در کنار حسن یزدانی، قاسم رضایی، حسین توکلی و ابراهیم سیف‌پور از من هم تجلیل کردند و از این بابت خوشحالم.

 

سرمربی تیم وزنه‌برداری ایرانمال در مورد اینکه فصل آینده لیگ این رشته از چه زمانی آغاز خواهد شد، توضیح داد: مسئولان فدراسیون وزنه‌برداری به تازگی با ارسال نامه به تیم‌ها، خواستار این شده‌اند تا برای حضور در فصل جدید لیگ آمادگی خودشان را اعلام کنند. تمام تلاش م این است مانند فصل گذشته با بهترین شرایط در مسابقات حضور پیدا کنیم.ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ