کدخبر :1208  ابوالفضل احمدی

واکنش‌ها به گل زیبای الکساندر لاکازت به تاتنهام

گل تماشایی الکساندر لاکازت ستاره آرسنال در جریان شکست 2-1 این تیم از تاتنهام واکنش‌های زیادی به دنبال داشته و از آن به عنوان "صاعقه" یاد شده است.

آرسنال در دربی دیشب شمال لندن که به میزبانی تاتنهام برگزار شد با نتیجه 2-1 شکست خورد. اما این توپچی‌ها بودند که در ابتدا از حریف پیش افتادند. آن هم به لطف گلی تماشایی از الکساندر لاکازت ستاره این تیم که خیلی زود و در دقیقه ۱۶ مسابقه به ثمر رسید. گلی که واکنش‌های زیادی به دنبال داشته و رسانه‌ها و کاربران شبکه‌های اجتماعی از آن با عنوان صاعقه یاد کرده‌اند.

 

 

با اینکه آرسنال نتوانست از گل زیبای لاکازت و برتری‌اش دفاع کند و خیلی زود دروازه‌اش را توسط سون هیونگ مین باز شده دید تا در اواخر بازی هم با گل توبی آلدرویرلد شکست را تجربه کند ولی گل لاکازت یکی از صحنه های این بازی بوده که بیشترین واکنش را به دنبال داشته. گلی که با ضربه سهمگین پای راست لاکازت به ثمر رسید.

 

 

درحالیکه لاکازت با پای راست شوت سهمگین خود را به سمت گوشه بالای دروازه تاتنهام شلیک کرد از هوگو لوریس برای مهار این توپ هیچ کاری ساخته نبود.

 

 

 

واکنش شبکه اسکای: صاعقه‌ای از الکساندر لاکازت که آرسنال را از حریف پیش انداخت.

 

 

 

الکساندر لاکازت بعد از پر مرتساکر در فصل 2012-2013 اولین بازیکن آرسنال است که در یک فصل هم در بازی خانگی و هم در بازی خارج از خانه مقابل تاتنهام گلزنی می‌کند.

 

 

 

خدای من‌، چه گل بی‌نظیری

 

 

برای لاکازت خیلی خوشحالم. چه گل استثنایی‌ای!

 

الکس لاکازت و صاعقه!

 

 

 

عملکرد لاکازت در ۱۴ بازی خارج از خانه اول این فصل: ۰ گل

عملکرد لاکازت در ۲ بازی خارج از خانه اخیر: ۲ گل

 

 ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ