کدخبر :1267  ابوالفضل احمدی

ریوالدو

اسطوره برزیلی بارسا معتقد است لیونل مسی به فوتبالش در همین باشگاه خاتمه خواهد داد.

لیونل مسی نزدیک به سه هفته پیش به شکلی رسمی از بارسلونا تقاضای جدایی کرد ولی به دلیل مخالفت باشگاه کاتالان،  موفق به این کار نشد. مسی معتقد بود قراردادش به اتمام رسیده و بر اساس بندهایی در قرارداد، می تواند فسخ کند ولی بارسا برای فروش او 700 میلیون یورو می خواست.

پدر مسی هفته گذشته وارد بارسلونا شد و پس از چند جلسه با وکلا و نیز رئیس باشگاه بارسلونا نتوانست مجوز جدایی پسرش را بگیرد. مسی جمعه گذشته در مصاحبه با وبسایت گل تایید کرد که یک سال دیگر و تا پایان قراردادش که 30 ژوئن 2021 است در بارسا خواهد ماند چرا نمی خواست بارسلونا را دادگاهی کند.

مسی از دوشنبه گذشته به تمرینات بارسا اضافه شد؛ در حالی که از ژانویه می تواند با هر باشگاهی وارد مذاکره شود. باید دید او منتظر انتخابات ریاست بارسا که ابتدای فروردین ماه خواهد بود، می ماند یا ژانویه با باشگاه بعدی اش قرارداد می بندد.

ریوالدو اسطوره برزیلی بارسا در این رابطه به "بت فیر" گفت:« زندگی مسی در بارسلوناست و به همراه خانواده اش از زندگی در این شهر لذت می برد. همیشه دلایل برای ماندنی شدن او در بارسلونا بیشتر است.

بله مسی می تواند ژانویه با باشگاهی دیگر قرارداد ببندد ولی از نظر من این کار را انجام نخواهد داد. او همچنان می تواند قراردادش را تمدید کرده و سال های بیشتری در بارسا بماند. این اتفاق ممکن است با رئیس جدید باشگاه عملی شود. رئیسی که پروژه ای جدید را معرفی کرده و بتواند لیونل مسی را با خود همراه کند. مسی عاشق بارساست و اگر رئیس بعدی بتواند رضایت او را جلب کند، تا 37 یا 38 سالگی هم برای بارسا بازی خواهد کرد. مسی یک حرفه ای واقعی است و این فصل نشان خواهد داد که حواشی تابستان روی کیفیتش بی تاثیر بوده اند.»

 

 

 

 

ریوالدو در مورد شانس قهمرانی لالیگای 21-2020 گفت:« رئال همچنان شانس اول قهرمانی خواهد بود. شرایط این تیم ثابت است و با حفظ بازیکنانش کار راحت تری برای تکرار قهرمانی دارد.»

 ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ