کدخبر :1271  ابوالفضل احمدی

فاتی حالا یک بازیکن حرفه ای است

پدیده 17 ساله بارسا از این پس همچون بازیکنان تیم اول باشگاه خواهد بود و شماره پیراهن او نیز تغییر پیدا خواهد کرد.

آنسو فاتی سال گذشته در 16 سالگی به ترکیب اصلی بارسا رسید و رکوردهای جدیدی را در تاریخ این باشگاه به ثبت رساند. او اخیرا پیراهن تیم ملی اسپانیا را هم به تن کرد و با گلزنی به اوکراین تبدیل به جوان ترین گلزن تاریخ لاروخا شد.

فاتی که پیش از این تحت مشاروه رودریگو مسی برادر لیونل مسی قرار داشت، اخیرا با ژرژ مندس به عنوان مدیر برنامه ها قرارداد امضا کرد. مدیر برنامه های معروف پرتغالی که سال هاست مدیر برنامه های کریستیانو رونالدو است.

 

 

 

 

در هفته های اخیرا اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه مندس پیشنهادی 150 میلیون یورویی از یونایتد به بارسا برای فاتی ارائه داده که توسط باشگاه کاتالان رد شده است. در واقع مندس به این طریق قصد داشت بارسا را وادار کند تا هر چه زودتر قراردادی بهتر با فاتی امضا کنند. فاتی با وجود بازی برای تیم اول باشگاه بارسلونا اما قرارداد و حتی شماره پیراهنی همچون بازیکنان غیرحرفه ای تیم دوم باشگاه دارد.

 

 

 

 

طبق ادعای رادیو کاتالونیا، این حرکت مندس جواب داده و بارسلونا اخیرا به فاتی که البته هنوز به سن قانونی نرسیده اعلام کرده است او حالا عضوی از تیم اول است و به زودی شماره پیراهن او نیز تغییر خواهد کرد. رقم فسخ او نیز از 170 به 400 میلیون یورو افزایش می یابد و پس از رسیدن به سن 18 سالگی دستمزد او نیز به سطح یک بازیکن حرفه ای ارتقا خواهد یافت.

قرارداد فاتی با بارسا تا 2022 اعتبار دارد و بر اساس بندی در آن تا 2024 نیز قابل تمدید است.

 ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ