کدخبر :1275  ابوالفضل احمدی

کاوه احمدی مدیرکل روابط‌ عمومی وزارت ورزش و جوانان با حضور در فدراسیون تکواندو ضمن بازدید از کمیته روابط عمومی با سیدمحمد پولادگر دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش فوتبال 220 و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، کاوه احمدی مدیرکل روابط‌ عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان ظهر امروز (چهارشنبه 26 شهریورماه) در فدراسیون تکواندو حضور یافت.

مدیرکل روابط‌ عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان در بدو ورود به مقام شامخ شهید گمنام آرمیده در فدراسیون تکواندو ادای احترام کرده و پس از بازدید از کمیته روابط عمومی با سیدمحمد پولادگر رییس و یزدان مویدی نیا نایب رییس فدراسیون دیدار و به گفت‌و‌گو پرداخت.

در این دیدار گزارشی توسط حسن شکریان رییس کمیته روابط عمومی از روند فعالیت های انجام شده در این بخش ارائه شد؛ احمدی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفته، تشکیل مجموعه ای متخصص و متعهد در این کمیته را قابل توجه دانسته و نگاه حمایتی ریاست فدراسیون را از مهمترین دلایل رشد و پیشرفت این کمیته در فدراسیون تکواندو برشمرد.

پولادگر رییس فدراسیون نیز حضور مدیرکل روابط‌ عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان را مایه دلگرمی و انگیزه بخشی به روابط عمومی فدراسیون دانسته و گفت: به جایگاه ویژه کمیته روابط عمومی در فدراسیون اعتقاد دارم و امیدوارم با همکاری صمیمانه مجموعه های روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بتوانیم در راستای اطلاع رسانی هر چه بهتر برای مخاطبان خود و عموم مردم گام برداریم.

همچنین گسترش فعالیت در شبکه های اجتماعی، بهره گیری از محتوای چند رسانه ای، تعامل دوسویه با مخاطبان و آموزش نیروهای متخصص و کارشناسان خبره رسانه ای از جمله موارد مطرح در این دیدار بود.

انتهای پیام/

 ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ