کدخبر :1277  ابوالفضل احمدی

یک سال استراحت می کنم

سرمربی آلمانی لیورپول هیچ عجله ای برای انتخاب تیم بعدی خود ندارد.

یورگن کلوپ 5 سال پیش بود که جانشین برندن راجرز در لیورپول شد. او در دو سال گذشته توانسته فاتح 4 جام ارزشمند با قرمزهای آنفیلد شود. فتح لیگ قهرمانان در سال 2019 و لیگ برتر در سال 2020 پس از انتظاری 30 ساله، دستاوردهای درخشان کلوپ در لیورپول بوده اند.

کلوپ پیش از این تا 2022 با قرمزها قرارداد داشت ولی اخیرا قراردادش را تا 2024 تمدید کرد. تیم او امسال هم یکی از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی لیگ محسوب می شود.

 

 

 

کلوپ در یک مصاحبه یوتیوبی و در پاسخ به این سوال که 4 سال بعد خود را کجا می بیند، گفت:« فعلا با لیورپول 4 سال دیگر قرارداد دارم که در فوتبال زمانی بسیار طولانی است. در این مدت هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد و فرصت این را دارم تا در مورد تمدید یا عدم تمدید قراردادم تصمیم گیری کنم.

اگر تمدید نکنم، چیزی که مطمئن هستم این است که بلافاصله راهی تیمی دیگر نخواهم شد. قطعا یک سال استراحت خواهم و برای انتحاب مقصد بعدی، هیچ عجله نخواهم کرد.»

 

 

 

 

کلوپ پیش از قبول مربیگری لیورپول هفت سال سرمربی دورتموند بود. هواداران این باشگاه قطعا در آلمان پروشورترین هستند ولی کلوپ هواداران لیورپول را در سطحی دیگر می بیند:« لیورپولی ها دیوانه وارند و در یک سطح بالاتر. جو آنفیلد واقعا باورنکردنی است.»

 ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ