کدخبر :1309  ابوالفضل احمدی

بر خلاف شایعات، برنامه ای مورد بازگشت دوباره ماریو گوتزه به بایرن مونیخ وجود ندارد.

هانسی فلیک، سرمربی آلمانی بایرن مونیخ در روزهای اخیر تماسی تلفنی با ماریو گوتزه، هافبک خلاق و سابق بایرن مونیخ برقرار کرده و به همین دلیل برخی رسانه ها خبر از احتمال حضور دوباره ماریو گوتزه در آلیانس آره نا دادند. اما نشریه بیلد در گزارشی مدعی شد این اخبار صحت ندارد و بایرن مونیخ در حال حاضر مذاکره ای برای خرید دوباره ماریو گوتزه نداشته است.

هانسی فلیک که در گذشته در کادر فنی تیم ملی آلمان حضور داشت، رابطه نزدیکی با برخی بازیکنان از جمله ماریو گوتزه دارد و در واقع تماسی تلفنی برای احوالپرسی با این بازیکن داشته است. هانسی فلیک عصر امروز و در نشست خبری پیش از سوپرجام اروپا مقابل سویا در این رابطه صحبت کرده و مدعی شد با بسیاری از بازیکنان از جمله ماریو گوتزه در ارتباط است.

البته هانسی فلیک در ادامه اذعان داشت ماریو گوتزه در حال حاضر دوران دشواری را سپری می کند و به همین دلیل تماس ها در این مقطع با او افزایش یافته است. مانوئل نویر، دروازه بان بایرن مونیخ امروز عصر مدعی شد ماریو گوتزه با شرایط باشگاه بایرن مونیخ آشناست و می تواند به این تیم کمک کند، اما به نظر می رسد حداقل در حال حاضر برنامه ای در مورد بازگشت این بازیکن وجود ندارد.

ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ