کدخبر :1310  ابوالفضل احمدی

مربی تیم پاختاکور ازبکستان اعلام کرد که که امشب بازیکنان این تیم در غیاب سرمربی خود، همه تلاش‌شان را کردند تا بتوانند دستِ پر از میدان خارج شوند.

پیتر هویسترا، کمک مربی هلندی پاختاکور در نشست خبری پس از دیدار با شهرخودرو که با پیروزی نماینده ازبکستان به پایان رسید، گفت: از اتفاقات امروز بسیار خوشحال هستم. نمی‌دانستم که در دیدار دیگر گروه ما چه اتفاقی افتاده بود؛ درست قبل از بازی بود که فهمیدیم در استادیوم دیگر چه اتفاقی  افتاده که راه صعود ما را هموار کرده بود. در آن لحظات غیر ممکن بود که استراتژی خود را عوض کنیم. اما تیم من تمرکز خودش را حفظ کرد و با همان اراده برای پیروزی در زمین ظاهر شد. خوشحال هستم که کاپیتان من هم گل پیروزی ما را به ثمر رساند. برای اعتماد به نفس او خیلی خوب بود.

وی درباره شرایط سرمربی این تیم گفت: خیلی متاسف شدیم ‌که سرمربی ما علیرغم اینکه خیلی مراقب بود، ماسک می‌زد، دست‌هایش را مرتب می‌شست و از همه فاصله می‌گرفت، گرفتار ویروس کووید-۱۹ شد؛ دو سال هست که در پاختاکور با هم‌ هستیم و‌ امشب ما، کادر فنی و بازیکنان، برای او به میدان رفتیم. این پروژه‌ای طولانی مدت برای ما بوده که کم‌کم حاصل کار و‌ برنامه‌ریزی را شاهد هستیم.

مربی پاختاکور درباره صعود این تیم به جمع 16 تیم برتر گرفت: تورنمنت برای ما الان شروع شد. مرحله گروهی برای ما جنبه آمادگی برای سه بازی مرحله حذفی را داشت. سه فینال پیش‌رو داریم و آماده هستیم که تا انتها برویم؛ بلافاصله بعد از بازی با همکارانم در رابطه با بازی بعدی شروع به برنامه‌ریزی کردیم. بازی در مرحله حذفی با بازی‌های گروهی کاملاً متفاوت است. فشار روی هر دو‌ تیم به طور یکسان وجود دارد. از رقیب بعدی شناخت کامل داریم و با برنامه مقابل آنها ظاهر خواهیم شد.

در بخش پایانی صحبت‌های خود، هویسترا گفت: تمام فصل ما مصم کار کردیم. فردا با بازیکنان در رابطه با بازی بعدی صحبت خواهیم کرد و‌ آنها را از لحاظ فیزیکی و روحی، روانی راهی کارزاری دشوار خواهیم کرد.
ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ