کدخبر :1312  ابوالفضل احمدی

ملی‌پوش ایرانی شنزن ۲۵ دقیقه پس از انجام نخستین بازی برای این تیم موفق به گلزنی مقابل دالیان شد.

در چارچوب دیدارهای هفته سیزدهم گروه A سوپر لیگ چین، تیم شنزن که برای نخستین بار از مرتضی پورعلی‌گنجی در ترکیب خود بهره می‌برد، از ساعت ۱۵:۳۰ امروز(به وقت ایران) مقابل دالیان رده هفتمی قرار گرفته است.

پورعلی‌گنجی که پنج سال قبل در سوپر لیگ چین بازی می‌کرد و دوران خوبی به همراه تیانجین تدا پشت سر گذاشته بود، در بازگشت به سوپر لیگ این کشور شروع درخشانی داشت و موفق به گلزنی شد.

در دقیقه ۲۵ بازی امروز تیم شنزن صاحب یک ضربه ایستگاهی در سمت راست زمین شد که ارسال اوله سلناس نروژی را مرتضی پورعلی‌گنجی پیشتاخته با ضربه سر چکشی از مقابل تیرک اول تبدیل به گل کرد تا تیمش را پیش بیندازد.

دالیان که از مارک همشیک، ستاره سابق ناپولی ایتالیا به‌عنوان کاپیتان و سام لارسن در ترکیب خود بهره می‌برد، گل دوم را در دقیقه ۳۲ روی کار تیمی دیدنی شنزن و توسط هارولد پریچیادو دریافت کرد.

سالومون روندون، مهاجم سابق نیوکسل و زنیت سنت‌پترزبورگ در دقیقه ۳۶ با شوت زمینی گل اول دالیان را به ثمر رساند، اما در نهایت نیمه نخست با برتری ۲ بر یک یاران پورعلی‌گنجی به پایان رسید.

تیم شنزن در صورتی که بتواند برتری مقابل دالیان را حفظ کند، ۱۷ امتیازی می‌شود و به رده چهارم جدول گروه A سوپر لیگ چین صعود خواهد کرد.ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ