کدخبر :1313  ابوالفضل احمدی

میرالم پیانیچ:

ستاره بوسنیایی بارسا می گوید که رونالدو با پیوستنش به بارسلونا مخالفتی نداشت.

میرالم پیانیچ دو ماه پیش به بارسلونا پیوست و پس از اتمام فصل به دلیل ابتلا به کرونا دیرتر به تمرینات باشگاه کاتالان اضافه شد. مراسم معارفه او هفته گذشته به انجام رسید و او در جام خوان گامپر برابر الچه اولین بازی خود با پیراهن بارسلونا را نیز تجربه کرد.

پیانیچ سابقه بازی در رم کنار فرانچسو توتی و در یوونتوس کنار رونالدو و جی جی بوفون را دارد و حالا با لیونل مسی هم تیمی است.

پیانیچ در مورد هم تیمی بودن با فوق ستاره ها گفت:« همه این بازیکنان ذهنیتی استثنایی دارند. سال هاست در بالاترین سطح هستند و تمام تمرکزشان روی فوتبال است. آنها عاشق این ورزش هستند و می خواهند در هر رقابتی پیروز باشند. این فوق ستاره ها الگویی برای هر فوتبالیستی هستند. بازی کنار توتی، رونالدو و بوفون برایم تجربه ای تکرار نشدنی است.»

پیانیچ ادامه داد:« وقتی به رونالدو گفتم قرار است به بارسا بروم، اصلا مخالفت نکرد و حرفی بر ضد انتقالم نزد. او برایم آرزوی موفقیت کرد و گفت که فوتبال اسپانیا برای سبک بازی من عالی است. او البته گفت که دوست نداشت از یوونتوس بروم ولی تاکید داشت که در بارسا از فوتبال لذت خواهم برد. رونالدو در یوونتوس یک حرفه ای واقعی است و ثابت کرد که چه بازیکن مهمی برای تیم محسوب می شود. او برای همه در رختکن یک الگو بود.»ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ