کدخبر :1317  ابوالفضل احمدی

بازیکن جدید نمی خواهم

زین الدین زیدان معتقد است همه تصمیمات داوری امشب برای رئال درست و بدون ایراد بوده است.

رئال مادرید امشب در زمین رئال بتیس بازی باخته را با برد 2-3 عوض کرد و به اولین سه امتیاز فصل خود دست یافت. کهکشانی ها با گل های فده والورده، گل به خودی امرسون و پنالتی پاننکای سرخیو راموس توانستند انتقام شکست 2-1 فصل قبل را از بتیس گرفته و در دیداری که صحنه های داوری زیادی هم داشت، برنده شوند.


زین الدین زیدان در نشست خبری پس از بازی و در واکنش به اعتراضات بتیسی ها به داوری گفت:« بازی یک داور دارد و وی ای آر هم صحنه ها را بررسی می کند. معتقدم همه تصمیمات داوری درست بود. این داور است که فرمان می دهد و هرگز در کار او دخالت نمی کنم. به اتفاقات امشب هم ورود نمی کنم. مهمتر از هر چیزی نمایش امشب مان بود که در زمینی دشوار در نهایت موفق به کسب پیروزی شدیم. بتیس دو بازی اول خود را برده بود و امشب همه از این پیروزی خوشحالیم. تیم تلاش کرد، زجر کشید و در نهایت به سه امتیاز دست یافت.»

بازی لوکا یوویچ:« او امشب نقشی متفاوت داشت و بد کار نکرد. می توانیم با دو مهاجم بازی کنیم و در مجموع از کار مهاجمانم راضی هستم. مهم سه امتیاز بود که کسب کردیم.»

واکنش های خوب کورتوا:« بله او مثل خیلی دیگر از بازی ها امشب هم موثر بود. برابر سوسیداد هم یک موقعیت عالی را گرفت. از او راضی هستم و می دانیم که چه دروازه بان بزرگی است و حتی از کار با توپ او نیز راضی هستم.»

خریدهای جدید:« خیر، در این مورد حرف زده ایم و باید بگویم که از همین تیمی که در اختیار دارم راضی هستم. با همین ها جلو می رویم و خوشبینم که فصل خوبی داشته باشیم.»
ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ