کدخبر :1369  ابوالفضل احمدی

گنارو گتوزو سرمربی ناپولی می‌گوید شان کانری هنرپیشه مشهور نقش جیمز باند که اخیراً درگذشت از او خواسته بوده که تیم اسکاتلندی رنجرز را ترک نکند.

بعد از درگذشت شان کانری هنرپیشه مشهور هالیوودی که بیش از هر چیز به خاطر ایفای نقش جیمز باند در یادها ماندگار است، گنارو گتوزو سرمربی این روزهای ناپولی که در دوران فوتبالی خود مدتی در اسکاتلند پیراهن رنجرز را به تن می‌کرد می‌گوید شان کانری شخصاً با او تماس گرفته و از گتوزو خواسته که رنجرز را ترک نکند.

کانری که روز شنبه درگذشت هوادار سرسخت رنجرز بود و تصاویر او بارها در ورزشگاه خانگی رنجرز، استادیوم ایبراکس، دیده می شد.

گتوزو هم در اواخر دهه 90 در اوایل دوران فوتبال خود نزدیک به سال را در گلاسکو سپری کرده و برای رنجرز بازی می‌کرد. گتوزو سپس به سالرنیتانا در ایتالیا پیوست و بعد راهی آث میلان شد تا به یکی از ستاره های بزرگ این تیم تبدیل شود.

گتوزو در کنفرانس خبری دیروز خود در ناپولی، درباره شان کانری گفت: " من کانری را فقط یک بار دیدم. رئیس رنجرز آن زمان دیوید موری بود و شان کانری هم عضو هیات مدیره بود. یک روز عصر شان کانری به دیدن من آمد و با من صحبت کرد و خواست رنجرز را ترک نکنم. می خواهم از همینجا با خانواده اش ابراز همدردی کنم. من از شان کانری خاطرات خیلی قشنگی دارم. او شخصیت خاص و جذابی داشت و یکی از کسانی است که تاریخ سینما را ساخته اند".


ورزش سه/ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ