کدخبر :1389  ابوالفضل احمدی

کارت قرمز غیرمنتظره داور به پاسور سابق تیم ملی، تا حدودی سرنوشت صدرنشین لیگ برتر را تعیین کرد.

در جریان بازی های روز گذشته لیگ برتر والیبال که بعد از یک ماه وقفه به صورت متمرکز در تهران استارت خورد، تیم های شهداب یزد و فولاد سیرجان حساس ترین مسابقه را برگزار کردند.


فولاد سیرجان که قصد داشت صدر جدول را برای خود حفظ کند و از طرف سپاهان هم تهدید می شد، مقابل تیم شهداب یزد به میدان رفت. در حالی که ست اول به سود شهداب به پایان رسید و ست دوم را فولاد سیرجان به سود خود رقم زد، در ست سوم رقابت تنگاتنگ دو تیم حتی بعد از امتیاز 25 هم ادامه دار بود.


بعد از اینکه سیرجانی ها موفق شدند امتیاز 26 را دریافت کنند، مهدی مهدوی، پاسور باتجربه تیم شهداب یزد به داور شدیدا معترض شد. این اعتراض پاسور سابق تیم ملی آنقدر ادامه دار بود که داور بعد از چند ثانیه کارت قرمز را از جیب خود خارج کرد و به او نشان داد!


از آنجایی که نشان دادن کارت قرمز در والیبال به منزله واریز یک امتیاز به حساب تیم حریف است، مهدوی و هم تیمی هایش در شهداب یزد از اقدام داور شوکه شدند و ست سوم را با حساب 27 بر 25 واگذار کردند.

فولاد سیرجان هم بدون اینکه برای امتیاز پایانی ست سوم زحمت زیادی بکشد، دو بر یک از حریف پیش افتاد و در نهایت در ست چهارم توانست کار شهداب را تمام کند و صدرنشین لیگ باقی بماند


ورزش سه/ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ