کدخبر :1440  ابوالفضل احمدی

باشگاه لیورپول این هفته پیشنهاد بازسازی و افزایش ظرفیت استادیوم آنفیلد را به مقامات انگلیسی ارائه می‌دهد و امیدوار است پیشنهادش مورد موافقت قرار گیرد.

باشگاه لیورپول این هفته رسماً پیشنهاد بازسازی با هدف افزایش ظرفیت استادیوم خانگی خود آنفیلد را به مقامات ذی‌ربط در انگلیس تقدیم خواهد کرد. هدف لیورپول از این بازسازی رساندن ظرفیت تماشاچی ورزشگاه به 61هزار نفر است. آنفیلد به این ترتیب از نظر تعداد تماشاچی سومین استادیوم بزرگ لیگ برتر خواهد شد.

لیورپول ابتدا قصد داشت امسال در فصل بهار پیشنهاد خود را رسماً ارائه دهد ولی با اپیدمی ویروس کرونا ارائه پیشنهاد به تعویق افتاد. اما باشگاه حالا قصد دارد در هفته جاری برنامه جزئی خود را به شورای شهر لیورپول ارائه دهد. در صورت موافقت با این پیشنهاد ظرفیت جذب تماشاچی آنفیلد به اندازه 7هزار نفر افزایش خواهد یافت.

به این ترتیب ظرفیت کل ورزشگاه آنفیلد به 61هزار نفر می رسد و این ورزشگاه تاریخی سومین استادیوم بزرگ در لیگ برتر انگلیس خواهد شد.

بعد از تبدیل شدن آنفیلد به یک ورزشگاه 61هزار نفره تنها استادیوم تازه ساز تاتنهام هاتسپر و استادیوم اولدترافورد متعلق به منچستریونایتد ظرفیتی بیش از خانه لیورپولی‌ها خواهند داشت. استادیوم تازه ساز تاتنهام با 62هزار نفر ظرفیت در رتبه دوم قرار می گیرد و اولدترافورد با گنجایش 75هزار نفر تماشاچی همچنان بزرگترین ورزشگاه لیگ برتری خواهد بود.ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ