کدخبر :1454  ابوالفضل احمدی

پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستر یونایتد می گوید که در اولین روزهای بعد از شکست دادن کرونا نمی‌توانسته به خوبی در زمین نفس بکشد.

پل پوگبا در تاریخ 27 آگوست به کرونا مبتلا شد تا اردوی تیم ملی فرانسه را ترک کند. او به منچستر بازگشت و دوران قرنطینه 10 روزه خود را پشت سر گذاشت اما در عین حال در اولین بازی لیگ برتری یونایتد در ترکیب اصلی شیاطین سرخ قرار گرفت؛ مسابقه ای که با شکست 3-1 شیاطین سرخ مقابل کریستال پالاس، آن هم در اولدترافورد همراه بود.

اگرچه پوگبا در چند بازی اخیر منچستر یونایتد کار را از روی نیمکت آغاز کرد اما به نظر می‌رسد که هافبک فرانسوی رفته‌رفته به روزهای خوب خود بازگشته چرا که دیشب موفق شد گل تساوی بخش یونایتد برابر وستهام را به ثمر برساند و بازگشت این تیم به مسابقه را رقم بزند.

پوگبا اکنون از سختی های دوران بعد از کرونا صحبت کرده که در نوع خود جالب توجه است. او در این باره گفت: " عجیب است. توضیح آن دشوار است چرا که شما متوجه این موضوع نخواهید شد. حتی در تمرینات به مربی بدنساز می‌گفتم که این من نیستم و احساس عجیبی دارم. من خیلی سریع خسته می شوم و تند نفس می کشم. تلاش خود انجام می دادم اما نمی‌توانستم به خوبی عمل کنم.

من با سرمربی صحبت کردم. در ترکیب قرار گرفتم اما نفس نفس زدن هایم بسیار زیاد بود. همچنین مدت زمان زیادی طول کشید تا به تناسب اندام برسم و از نظر جسمی آماده شوم. اکنون احساس خیلی بهتری دارم. حس می کنم دوباره می توانم حرکت کنم و کنترل بازی را در دست داشته باشم. این چیزی است که خودم نیز آن را دوست دارم. حالا اعتماد به نفس بیشتری دارم و از نظر جسمی خیلی بهتر هستم."


ورزش سه/ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ