کدخبر :1456  ابوالفضل احمدی

سرجیینو دست:

سرجینیو دست، مدافع آمریکایی بارسلونا از دلایل انتقال به این تیم سخن گفت.

در اوایل فصل نقل و انتقالات تابستانی اخبار زیادی در مورد توافق باشگاه بایرن مونیخ با آژاکس برای انتقال سرجینیو دست، مدافع جوان این تیم هلندی به بوندسلیگا منتشر شد. اما در نهایت این بازیکن راهی بارسلونا شد و به نظر می رسد اصرار خود سرجینیو دست تاثیر مهمی در تغییر مسیر نهایی او داشته است. سرجینیو دست حالا از انتخاب خود رضایت داشته و مدعی شد تصور می کند در نوکمپ فضای بیشتری برای پیشرفت پیش روی او قرار خواهد داشت.

سرجینیو دست گفت: "انتخاب بارسلونا به جای بایرن مونیخ هرگز کار آسانی نبود، اما این باشگاه تیم رویایی من بوده است و من به همین دلیل بارسلونا را برای انتقال در تابستان ​​انتخاب کردم. تصور می کردم در بارسلونا شانس های بیشتری برای من وجود دارد و این باشگاه در تابستان موفق به جذب بازیکنان جدیدی شده بود.

همچنین رونالد کومان، سرمربی جدید بارسلونا نیز علاقمند به انتقال من بود و به همین دلیل با خودم فکر می کردم کادر فنی بارسلونا برنامه های خوبی برای آینده من دارد. در حال حاضر در ترکیب ثابت قرار گرفته و به طور منظم برای بارسلونا بازی می کنم، پس به همین دلیل خوشحال هستم. من مجبور بودم به پیشنهاد بارسلونا پاسخ مثبت دهم، زیرا شما هرگز نمی دانید که در آینده نیز دوباره چنین شانسی نصیب تان خواهد شد یا خیر."
ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ