کدخبر :908  ابوالفضل احمدی

مرد کروات تصمیم نهایی را گرفته است؟

امروز صنعت نفت در یک بازی حساس و مهم در آبادان میزبان پرسپولیس است اما این مسابقه می تواند بازی خداحافظی سرمربی کروات باشد.

در حالی که بعد از تعطیلات نیم فصل نفتی ها توانستند رضایت اسکوچیچ را برای ادامه همکاری جلب کرده و با حفظ ترکیب اصلی تیمشان قصد داشتند به شگفتی سازی ادامه بدهند اما شرایط به گونه ای پیش رفته که شاید امروز آخرین حضور مرد کروات روی نیمکت آبادانی ها باشد. 


اسکوچیچ هفته گذشته و در بین دو نیمه بازی تیمش برابر نفت مسجد سلیمان به بازیکنان گفت که این آخرین 45 دقیقه ای است که درکنارشان خواهد بود. او در پایان بازی هم به بازیکنانش گفت که به دلیل مشکلات خانوادگی نمی تواند همکاری اش با نفت آبادان را ادامه بدهد. بعد از جلساتی که در باشگاه نفت انجام شد این خبر بیرون آمد که اسکوچیچ که در تمرینات تیم حاضر نشده بود به تمرین بازمی گردد چرا که این مربی در صورت جدایی باید بخشی از دریافتی اش را به باشگاه می داد.


اسکوچیچ بعد از آن اعلام کرد که به دلیل بیماری و مشکلات خانوادگی نمی تواند کارش در ایران را ادامه بدهد اما در تمرین نفت حضور پیدا کرد تا این خبر منتشر شود که او برای بازی حساس تیمش مقابل پرسپولیس بازگشته است.


سرمربی کروات نفت آبادان با وجود شکستی که هفته گذشته برابر نفت مسجد سلیمان داشت توانسته تیمش را در رتبه چهارم جدول رده بندی حفظ کند. او اما انگار تصمیم به جدایی گرفته و شاید بازی با پرسپولیس آخرین حضور او روی نیمکت برزیلی های آبادان باشد.


صنعت نفت در حال حاضر از 17 بازی 30 امتیاز به دست آورده و در رتبه چهارم جدول حضور دارد. برد این تیم برابر پرسپولیس می تواند آن ها با تراکتور 33 امتیازی که در رده سوم قرار دارد هم امتیاز کند.ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ
7425