کدخبر :1099  ابوالفضل احمدی

دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا هم لغو شد

کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای‌ به فدراسیون فوتبال برگزاری هفته پنجم و ششم لیگ قهرمانان را لغو و به زمان دیگری موکول کرد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال اعلام کرد که هفته پنجم و ششم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا نیز به علت شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی لغو شده است.پیش از این قرار بود که دور برگشت لیگ قهرمانان در ماه فروردین و اردیبهشت و دور حذفی در ماه خرداد برگزار شود که همه این بازی‌ها در شرق و غرب لغو شد.

 

پیش از این اعلام شده بود که ای اف سی به دنبال پیدا کردن راه حل برای ادامه مسابقات در ماه اردیبهشت است اما حالا با این نامه چنین چیزی ممکن نیست.

 

در همین راستا و به علت پایان دیر هنگام مسابقات باشگاهی در کشورهای آسیایی، ای اف سی تصمیم دارد تا زمان پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی را تغییر دهد و به زمان دیگری موکول کند.

 

هر چند که احتمال دیگری نیز وجود دارد. بعد از تصمیم یوفا و چند کشور مبنی بر لغو کامل مسابقات، کنفدراسیون فوتبال آسیا در سر دارد با توجه به اینکه آسیا کانون بیماری کرونا است، لیگ قهرمانان امسال را به طور کامل لغو کند و تنفسی به باشگاه‌های فوتبالی بدهد. هر چند که این تصمیم هنوز نهایی نشده و باید منتظر ماند و دید در نهایت چه می‌شود.ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ