کدخبر :1115  ابوالفضل احمدی

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی با مسئولان مبارزه با دوپینگ اتحادیه جهانی کشتی برگزار شد.

دکتر پورسعید در خصوص موارد مطرح شده در جلسه مشترک با مسئولان مبارزه با دوپینگ اتحادیه جهانی کشتی اظهار داشت : عصر روز گذشته (سه شنبه) جلسه ای را به (ویدیو کنفرانس اینترنتی) با مسئولان مبارزه با دوپینگ اتحادیه جهانی کشتی برگزار کردم.

وی افزود: در این جلسه که با تدریس 4 نفر از اساتید برگزار شد، در خصوص روش های انجام آزمایش های دوپینگ از جمله روش های اطلاع ورزشکار از انجام آزمایش، چگونگی حضور آن ها در اتاق کنترل دوپینگ و همچنین نحوه انجام آزمایشات، توضیحات لازم داده شد.

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون گفت: در این جلسه در مورد نحوه انجام آزمایشات دوپینگ با توجه به شیوع ویروس کرونا، مطالبی عنوان و بر انجام آزمایشات با رعایت پروتکل های ورزشی، بهداشتی، تاکید شد. مسئولان مبارزه با دوپینگ اتحادیه جهانی کشتی از فعالیت های فدراسیون کشتی در این زمینه رضایت داشتند و ضمن حمایت از این حرکت فدراسیون کشتی در خصوص کارهای آموزشی و انجام آزمایشات بیشتر تأکید داشتند.

وی خاطرنشان کرد: نمایندگان اتحادیه جهانی کشتی در این جلسه گفتند که اگر روندی که فدراسیون کشتی در مبارزه با دوپینگ پیش گرفته است، ادامه داشته باشد، این امید می رود که کشتی ایران از گروه خطر فاصله گرفته و جرایم ما نیز کمتر شود.ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ