کدخبر :1123  ابوالفضل احمدی

گایزکا مندیتا، ستاره سابق والنسیا تمجید ویژه‌ای از هافبک رئال مادرید یعنی خامس رودریگز انجام داد.

خامس رودریگز یکی از ستاره‌های جام جهانی 2014 بود و با کلمبیا به عنوان آقای گلی این رقابت‌ها نائل شد؛ موضوعی که باعث شد بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی به دنبال جذب این ستاره کلمبیایی باشند. در این بین رئال مادرید اما گوی سبقت را از سایر رقبا بود و با قراردادی به ارزش 71 میلیون پوند خامس رودریگز را به خدمت گرفت.

 

این بازیکن 28 ساله که یک دوره قرضی را هم در بایرن مونیخ سپری کرد، طی این مدت 124 بازی برای لوس بلانکوس انجام داده و موفق به ثبت 38 گل برای این تیم شده است. با این حال ما خامس هیچ گاه نتوانسته خود را به عنوان یک بازیکن اصلی در ترکیب تیم زین الدین زیدان معرفی کند.

قرارداد ستاره کلمبیایی در تابستان سال 2021 با رئال به پایان خواهد رسید و مشخص نیست که آیا کهکشانی ها تمایلی به تمدید با او خواهند داشت یا خیر. با وجود انتقادات از خامس اما گایزکا مندیتا به تمجید از این بازیکن پرداخته است. او در این باره گفت: " من واقعا از تماشای بازی خامس رودریگز لذت می‌برم و دوست دارم او را بیشتر درون زمین ببینم. این موضوع اما به دلیل مصدومیت و سایر مسائل کمتر رخ داده است.

 

باشگاهی مثل رئال مادرید کم تر به بازیکنی تا این میزان فرصت می دهد اما در رابطه با خامس این اتفاق رخ داده است."ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ