کدخبر :1137  ابوالفضل احمدی

در نشست خبری بازی برگشت برابر روسونری

مائوریتزیو ساری سرمربی یوونتوس نسبت به صعود تیمش به فینال جام حذفی ایتالیا مطمئن نیست.

سه ماه پیش بود که شیوع ویروس کرونا در کشور ایتالیا باعث شد که تمام مسابقات ورزشی این کشور از جمله رقابت های سری آ به حالت تعلیق در بیاید اما چندی پیش مشخص شد مسابقات از کمتر از 10 روز دیگر پیگیری خواهد شد.

رقابت های جام حذفی ایتالیا موسوم به کوپا ایتالیا نیز قرار است پیش از شروع مجدد سری آ برگزار شود و فردا بازی برگشت یوونتوس و میلان در نیمه نهایی به انجام خواهد رسید. بازی رفت، فوریه گذشته با تساوی 1-1 دو تیم در سن سیرو خاتمه یافت. بازی فردا در آلیانتس تورین و بدون تماشاگر برگزار می شود.

مائوریتزیو ساری سرمربی یووه در نشست خبری این بازی گفت:« بازی در ورزشگاه بدون تماشاگر قطعاً حس خوبی ندارد؛ اما قدرت یک تیم در این است که بداند چطور در این وضعیت به نتیجه دلخواهش برسد. ممکن است ضرباهنگ تیم در این شرایط تغییر کند. غیبت هواداران می‌تواند خیلی چیزها را تغییر دهد.

با توجه به اینکه عضلات بازیکنان در این مدت تحلیل رفته، معتقدم خطر مصدومیت آنها حالا افزایش یافته است. به همین خاطر تصمیم گرفتیم فشار تمرینات را کمی بیشتر کنیم تا بازیکنان به سطح آمادگی لازم برسند، هرچند این فشار از فشار تمرینات‌مان که معمولاً در تابستان انجام می‌دهیم، کمتر است.»

ساری ادامه داد:« ما خوش‌شانسیم که هنوز برای کسب سه جام (سری آ، جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا) در حال رقابت هستیم. این به ما کمک خواهد تا تمرکز بیشتری روی کارمان پیدا کنیم. درباره بازی فردا هم باید بگویم که میلان همیشه برای ما مشکل‌ساز بوده و تساوی 1-1 در بازی رفت نشان می‌دهد که هیچ چیز تضمین شده نیست. به نظرم در بازی فردا هر اتفاقی ممکن است، رخ دهد.»ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ