کدخبر :1175  ابوالفضل احمدی

چراغی: بقای پارس جنوبی باعث شور و نشاط مردم جم می‌شود

سرپرست باشگاه پارس جنوبی جم در آستانه دیدار حساس این تیم مقابل استقلال به تشریح شرایط طلایی‌پوشان پرداخت.

صبح امروز خبری منتشر شد مبنی بر آنکه پیش از بازی حساس پارس جنوبی جم با استقلال منبع مالی کوچکی برای پرداختی به هتل‌ها و پروازهای این باشگاه بوشهری تامین شده است. این مبلغ به حساب هیات فوتبال جم واریز شد و به نظر می‌رسید خیلی زود در اختیار باشگاه قرار گرفته و آنها بتوانند برخلاف سری قبلی بدون مشکل سفر و برنامه بازی خود را دنبال کنند اما این اتفاق رخ نداد.


چراغی سرپرست باشگاه پارس جنوبی جم در این خصوص گفت: مبلغی از طریق اداره کل واریز شده که آقای خرم‌دل مدیرعامل سازمان منطقه ویژه زحمت کشیدند طی جلسه‌ای که با مسوولین استان و شهرستان جم داشتند و با صحبت‌های که با آقای استاندار داشتند در نهایت به حساب هیات فوتبال جم واریز نمایند. متاسفانه با ناهماهنگی‌های که در هیات فوتبال به وجود آمده این مبلغ دیر به دست ما رسید و منجر به این شد تا شب بازگشت تیم به آبادان، من در هتل بمانم. بخشی از این مبلغ واریز شده و ما توانستیم بخشی از بدهی ‌ها را بدهیم. ما به دنبال آن هستیم تا ماباقی پول واریز بشود تا بتوانیم بدهی‌های خود به هتل‌ها و آژانس‌های هوایی پرداخت کنیم. بخشی از این پول نیز به عنوان پاداش معوقه باید به بازیکنان پرداخت شود تا برای بازی با استقلال آماده شوند. 

 

وی با اشاره به حمایت‌های صورت گرفته در مقطع حساس فصل که پارس جم برای فرار از سقوط باید با دیگر رقبا بجنگد، گفت: شخص آقای خرم‌دل پیگیر مشکلات تیم هستند، شیخ موسی احمدی نماینده شهر درمجلس و فرماندار شهر نیز به همراه استاندار محترم همه دوستان دست به دست هم دادند تا در این ۸ بازی باقی مانده بتواند مشکلات تیم را برطرف نمایند و از نظر مالی مشکلی نداشته باشیم. همه این عزیزان در این چند روز اخیردر کنار تیم بودند و امیدوار هستیم تا آخر لیگ، تیم را به همین گونه حمایت کنند چرا که این تیم متعلق به مردم جم و استان است . مردم این تیم را دوست دارند و مسلما بقای آن باعث شور و نشاط اجتماعی و اتفاقات خوبی خواهد شد. ما امیدوار هستیم این تیم در این فصل با کمک این عزیزان و شخص آقای خرم دل در لیگ باقی بماند تا فصل بعد هم شاهد حضور پارس جنوبی در لیگ برتر باشیم و اتفاق بزرگی را در کنار این عزیزان رقم بزنیم. 

 

سرپرست پارس جنوبی در خصوص بازی با استقلال گفت: هنوز برخی از بازیکنان ما از بازی قبل مصدوم هستند و الان بازیکنان در تهران حضور دارند. در تلاش هستیم به امید خدا با تدابیری که کادرفنی دیده بازی خوبی جلوی استقلال ارائه دهیم. تیم نیاز دارد تا از نظر روحی - روانی شرایط خوبی برای ادامه مسیر سختی که پیش رو دارد، قرار گیرد. تلاش می کنیم قبل از بازی پاداش برد تراکتور به حساب بازیکنان واریز شود تا با روحیه به مصاف استقلال بروند. مسلما دیدار سختی خواهد بود و بدترین اتفاق برای ما این است که هواداران را در کنار خودمان نداریم اما مطمئن هستم بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم با توجه به شرایط حساسی که تیم دنبال می‌کند و البته در صورت حمایت لازم از سوی مسوولان، با تمام توان و انگیزه به دنبال موفقیت و کسب نتیجه در این بازی سرنوشت ساز باشد.ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ