کدخبر :1213  ابوالفضل احمدی

کالچیو مرکاتو ادعا می کند که لوکا یوویچ مهاجم صرب رئال مادرید هدف اول روسونری در نقل و انتقالات پیش رو خواهد بود.

عد از عملکرد فوق العاده در ترکیب تیم آینتراخت فرانکفورت بود که تیم های زیادی در سطح فوتبال اروپا علاقه خود را به جذب مهاجم جوان این تیم یعنی لوکا یوویچ نشان دادند اما در نهایت این رئال مادرید بود که گوی سبقت را از سایر حریفان ربود و این بازیکن را با قراردادی به ارزش 60 میلیون یورو به خدمت گرفت.

 

در حالی که بسیاری انتظار داشتند که یوویچ بتواند به یک رقیب سرسخت برای کریم بنزما تبدیل شود و یا حتی این بازیکن را به نیمکت بفرستد اما اوضاع برای این ستاره صربستانی به خوبی پیش نرفته و او در 16 بازی لالیگا که عمدتاً به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفته تنها موفق به ثبت دو گل شده است.

 

علاوه بر سطح فنی ناامید کننده ستاره صربستانی، حاشیه‌های فراوان این بازیکن نیز باعث عصبانیت سران رئال مادرید شده است؛ موضوعی که باعث شد شایعات زیادی در رابطه با علاقه رئال برای فروش این بازیکن به گوش برسد. همچنین گفته شد که میلان مهمترین مشتری مهاجم جوان رئال به حساب می‌آید.

 

حالا و در همین رابطه کالچیو مرکاتو در جدیدترین گزارش خود اعلام کرده که یوویچ به هدف اصلی و اول روسونری در نقل و انتقالات تبدیل شده است و آنها می‌خواهند هر طور که شده این بازیکن را جذب کنند.ارسال نظر:
در حال پاسخ به: انصراف از پاسخ